Starostwo Powiatowe
w Brzezinach

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

„Ziemia Brzezińska pełna niespodzianek” – na Miedzynarodowych Targach Turystycznych w Łodzi

img_20160228_101726

Powiat Brzeziński w dniach 26-28 lutego 2016 r. na Międzynarodowych Targach Turystycznych w Łodzi promował walory regionu pod hasłem “Ziemia Brzezińska pełna niespodzianek”, przedstawiał zintegrowaną ofertę w postaci „Paszportu turystycznego”, w którym prezentowały się: Arboretum w Rogowie, Muzeum Lasu i Drewna, Kolej Wąskotorowa, Skansen w Nagawkach, Muzeum Regionalne w Brzezinach, Intersolar z Buczka, Hotel nad Mrogą, Park Rozrywki Kołacinek oraz Strefa Rowerowa Brzeziny, która zachęca do udziału w zaplanowanych już do końca roku 2016 rajdach rowerowych.

Członkowie Klubu Kolarskiego promowali walory przyrodnicze Ziemi Brzezińskiej, stanowiące idealne warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Na stoisku można było skosztować przystawek przygotowanych przez Intersolar w Buczku i miodów Ziemi Brzezińskiej, Wzniesień Łódzkich i Rawki, które znajdują się na liście produktów tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Dla zainteresowanych odpoczynkiem i rekreacją na Ziemi Brzezińskiej przygotowano także informacje o bazie noclegowej, ze szczególnym uwzględnieniem gospodarstw agroturystycznych.

Targi były doskonałą okazją do nawiązania współpracy z wieloma podmiotami branżowymi. Już wkrótce oferta regionu na www.zwarszawy-naweekend.pl i innych portalach tematycznych.

[mg_picker:344]