XVI Powiatowe Spotkanie Noworoczne

img_5719

20 stycznia 2018 r. (sobota) dzięki uprzejmości dyr Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Sylwii Kotowskiej w Jeżowie odbyło się „XVI Powiatowe Spotkanie Noworoczne”, na którym podsumowane zostały najważniejsze wydarzenia 2017 roku Powiatu Brzezińskiego i dokonano inauguracji Powiatowych Obchodów 100 – lecia Niepodległości Polski. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji najważniejszych inwestycji, jakich dokonał w minionym roku Powiat Brzeziński, oraz nakreślenia planów na rok 2018.  Odrębny punkt programu spotkania stanowił film na temat strategicznego inwestora w PCZ w Brzezinach sp. z o. o. – Profesor Adam Dziki sp. z o. o. Tradycyjnie statuetki i tytuły „Lidera Promocji Powiatu Brzezińskiego” odebrali przedstawiciele instytucji, organizacji i osoby prywatne, które w istotny sposób wspierały w minionym roku Powiat Brzeziński, promując Ziemię Brzezińską.  W tym roku rozdano 18 statuetek Lidera. Dokonano także podsumowania ważnych konkursów organizowanych przez Powiat Brzeziński: II Dyktanda o Pióro Starosty Brzezińskiego i V Regionalnego Konkursu Kolęd.

Za część artystyczną spotkania odpowiadali gospodarze: podopieczni Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Jeżowie oraz pochodzący z Jeżowa bas-baryton Stanisław Kierner, który specjalnie na tę okoliczność przygotował Koncert Niepodległościowo – Noworoczny. Zwieńczeniem imprezy był wyśmienity poczęstunek przygotowany przez Dom Pomocy Społecznej w Dąbrowie, który zadbał także o ekspozycję prac konkursowych XX Przeglądu Szopek Bożonarodzeniowych.

Wszystkim zaangażowanym w prace organizacyjne bardzo serdecznie dziękuję. Słowa wdzięczności kieruję także do licznie przybyłych Gości.

Starosta Brzeziński Edmund Kotecki

Zdjęcia z wydarzenia w GALERII