img_7459

W Rochnie rozpoczęła się 23 września 2016 r. XLVII konferencja szkoleniowa oddziału centralnego Stowarzyszenia Menadżerów Opieki Zdrowotnej (STOMOZ). Spotkanie pod hasłem „Narodowa służba zdrowia – strategia zmian w systemie ochrony zdrowia w Polsce na lata 2016-2020” otworzyła Małgorzata Majer – Prezes Oddziału Centralnego STOMOZ i Prezes PCZ w Brzezinach. W dyskusji, która była głównym punktem dzisiejszego programu, wzięli udział Wicewojewoda Łódzki Karol Młynarczyk, Dyrektor Wydziału Rodziny i Polityki Społecznej Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi Agnieszka Łukomska – Dulaj i Starosta Powiatu Brzezińskiego Edmund Kotecki.