Starostwo Powiatowe
w Brzezinach

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

XIV Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2021

grafiki_web2-02

XIV Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2021

Kiedy: 27 – 29 października 2021 r.

Gdzie: VH Andel’s Łódź

Formuła: hybrydowa – tradycyjne, stacjonarne obrady połączone z transmisją online

Rejestracja: do 27 października na https://elodzkie.pl/wydarzenia/xiv-europejskie-forum-gospodarcze-lodzkie-2021.  Udział w wydarzeniu bezpłatny!

Strona wydarzenia: www.forum.lodzkie.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lodzkie4business/

Tematyka: ponad 35 paneli dyskusyjnych o tematyce: innowacje i technologia, biznes i finanse, gospodarka i społeczeństwo, przedsiębiorczość i rozwój.

Kogo gościmy: małe i średnie firmy; międzynarodowe korporacje; przedstawicieli samorządu i rządu; instytucje otoczenia biznesu; naukowców; studentów.

 

Wiedza, biznes, praktyka!

Województwo Łódzkie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się regionów w kraju. W ubiegłym roku pomimo pandemii w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zainwestowało 38 firm na kwotę ok.1,7 mld zł. Nowa sytuacja postawiła jednak przed biznesem szczególne wyzwania. Jak radzić sobie w tych niepewnych czasach? które gałęzie gospodarki będą się rozwijać? – to pytania, na które będziemy szukać odpowiedzi podczas paneli XIV Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2021. Województwo łódzkie ponownie stanie się głównym ośrodkiem myśli gospodarczej, przestrzenią ciekawych i motywujących spotkań. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do twórczej dyskusji i inspiracją do realizacji ambitnych przedsięwzięć.

Europejskie Forum Gospodarcze to ciekawe tematy, kilkudziesięciu znakomitych prelegentów ze świata biznesu, nauki i samorządu. Forum będzie miejscem interesujących spotkań również dla pionierów i innowatorów różnych branż, a urozmaicona oferta tematyczna i znakomici goście sprawią, że wydarzenie stanie się doskonałą przestrzenią do fascynujących rozmów i wymiany doświadczeń.

Skoncentrujemy się na logistyce i transporcie. Łódzkie ze swoim znakomitym położeniem geograficznym stało się silnym zapleczem Polski w tej dziedzinie. Inwestują tu znane firmy krajowe i zagraniczne.

Ostatni okres to dla naszego województwa czas dynamicznego rozwoju nowych technologii. Podczas wydarzenia dużo miejsca poświęcimy więc i tej problematyce. Przyjrzymy się również kwestii innowacyjności i prac badawczych.

Forum to rozmowy, otwarcia na nowe i nowoczesne myślenie w biznesie. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XIV Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkie 2021.

Wiedza

  • Jak wyjść na rynki zagraniczne?
  • W jaki sposób zarządzać firmą i ją rozwijać?
  • Z jakiego wsparcia finansowego można skorzystać?

Inspiracja

  • Odniosłeś sukces, chcesz podzielić się doświadczaniem?
  • Posłuchaj historii znanych biznesmenów.
  • Masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować?
  • Weź udział w wykładach motywacyjnych. Zainspiruj się!

 

Networking

  • Chcesz poznać nowych partnerów biznesowych?
  • Nawiąż współpracę z biznesmenami, naukowcami i samorządowcami.
  • Szukasz przestrzeni do spotkania B2B?

Wydarzania towarzyszące:

l  Lodzkie Export Days

l  Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”

l  EFG Fashion Night – pokaz mody MMC

l  Wykłady motywacyjne: Vital Heynen, Jakub. B. Bączek, Tomasz Kammel, Artur Kurasiński

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”

Dodatkowo, jak co roku, zapraszamy na galę Nagrody Gospodarczej „Biznes na PLUS”. Nagroda stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Województwa Łódzkiego. Obecnie trwa głosowanie w kategorii „Świadomi  w biznesie” Nagroda Publiczności, na najbardziej odpowiedzialną społecznie firmę z regionu łódzkiego.

Galę poprowadzą Krzysztof Ibisz i Karolina Bielawska. Event uświetni występ Anny Wyszkoni.

Strona wydarzania: www.biznesnaplus.lodzkie.pl

Głosowanie internatów trwa do: 27 października 2021 r.

Internauta, który trafnie wytypuje Zwycięzcę otrzyma prezent Niespodziankę.