Starostwo Powiatowe
w Brzezinach

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

X Zlot Motocyklistów – podziękowania

img_3078

W niedzielę 26 lipca 2015 r. odbył się X Zlot Motocyklistów. Jak co roku, wydarzenie zgromadziło szeroką rzeszę sympatyków jednośladów.

Z tej okazji pragnę serdecznie podziękować wszystkim obecnym w tym dniu motocyklistom oraz ich pasażerom i kibicom. Szczególne podziękowania dla członków:
•    Forum Brzezińskich Motocyklistów,
•    Forum Łódzkich Motocyklistów,
•    Klubu Motocyklowego „Bizon” z Koluszek,
•    Klubu Motocyklowego „Korsarze” z Łodzi,
•    Klubu Motocyklowego „Wheels of fire” z Aleksandrowa Łódzkiego,
•    Klubu Motocyklowego „Green Snakers” z Bełchatowa,
•    Klubu Motocyklowego „Czarne Orły” z Łodzi.

Bardzo serdecznie dziękuję o. proboszczowi Konstantemu Ciarankowi, który jak co roku odprawił Mszę Świętą w intencji motocyklistów i udzielił im błogosławieństwa oraz gościnnie przyjął wszystkich na ogrodach klasztornych.

Dziękuję Komendantowi Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach – Cezaremu Petrusowi oraz funkcjonariuszom z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego za ogromną pomoc organizacyjną i czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników zlotu.

Dziękuję strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej z Brzezin, Woli Cyrusowej, Witkowic, Gałkówka Kolonii i Kołacina za zabezpieczenie trasy Zlotu.
Serdecznie dziękuję Prezesowi Zarządu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego – Panu Przemysławowi Andrzejakowi oraz Prezesowi Zarządu salonu Liberty Motors w Łodzi – Panu Rafałowi Kwiatkowskiemu za pomoc w organizacji i ufundowanie upominków dla uczestników Zlotu.

Bardzo dziękuję Pani Jolancie Wojciechowskiej – prezesowi Stowarzyszenia Rozwoju Powiatu Brzezińskiego „Nasz Powiat” za pomoc w organizacji rzeczonej imprezy.
Liczne przybycie motocyklistów oraz sympatyków jednośladów kolejny raz pokazało, iż zlot jest okazją do integracji międzyludzkiej oraz zaprezentowania swojej pasji.

STAROSTA BRZEZIŃSKI
Edmund Kotecki

[mg_picker:202]