WYKŁAD „Suplementacja – moda czy konieczność”

wyklad_2017_-1_17

W trosce o zdrowie często sięgamy po kupowane bez recepty suplementy diety z nadzieją, że usprawnią organizm, przyśpieszą leczenie lub poprawią wygląd. Czy suplementy diety są skuteczne? Czy przyjmowanie suplementów diety jest bezpieczne? Na te i inne pytania odpowie menager senior Anna Witczak na spotkaniu pt. „Profilaktyka zdrowia. Suplementacja – moda czy konieczność?”, które odbędzie się 17 stycznia 2018 r. o godz. 16:30 w ZSP w Brzezinach.

To już kolejne spotkanie poświęcone zdrowiu na Uniwersytecie Trzeciego Wieku Powiatu Brzezińskiego. Spotkanie ma charakter otwarty. Przyjść może każdy zainteresowany tematyką.

ZAPRASZAJĄ
Starosta Brzeziński Edmund Kotecki
Prezes Stowarzyszenie Rozwoju Powiatu Brzezińskiego „Nasz Powiat” Jolanta Wojciechowska