Starostwo Powiatowe
w Brzezinach

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Wybieramy najlepszego dzielnicowego – PLEBISCYT

Wybieramy Dzielnicowego Roku. Dzisiaj, 9 czerwca 2017 roku rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie na Dzielnicowego Roku 2017 w Łódzkiem. Dziennik Łódzki współorganizuje go wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi. W naszym województwie pracuje blisko 500 dzielnicowych. Komendę Powiatową Policji w Brzezinach reprezentuje aspirant sztabowy Krzysztof Jatczak. Zachęcamy do glosowania!

Asp. sztab. Krzysztof Jatczak wykazuje się w służbie dbaniem o bezpieczeństwo mieszkańców. W szczególności wspólnie z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wizytuje osoby starsze, mieszkające samotnie oraz w warunkach stwarzających zagrożenie wychłodzenie ich organizmów. Dzięki wspólnej pracy dzielnicowego i pracowników socjalnych nie doszło do zgonów z wychłodzenia organizmu, pomimo trudnych warunków lokalowych mieszkańców.

Zlecone czynności służbowe wykonuje z dużą starannością. Jest koleżeński i uczynny. W służbie wykazuje się dociekliwością i bardzo dobrym radzeniem sobie w sytuacjach kryzysowych. Wykazuje się dbałością o poprawny wizerunek Policji. Funkcjonariusza cechuje empatia w kontaktach ze społeczeństwem. Z zaangażowaniem realizuje założenia programu ” Dzielnicowy bliżej nas”.

W czasie wolnym od służby poświęca się rodzinie. Wspólnie z żoną wychowuje dwójkę dzieci. Lubi słuchać muzyki. Aktualnie rozpoczął prace w przydomowym ogrodzie, aby na wakacje stworzyć miejsce do wspólnego spędzania czasu z rodziną.

Można głosować klikając poniżej:
http://www.dzienniklodzki.pl/plebiscyt/karta/asp-sztab-krzysztof-jatczak,39821,1698333,t,id,kid.html

Kandydatury swoich dzielnicowych można wysyłać do nas pocztą elektroniczną na: joanna.stepnik@polskapress.pl lub j.kosmatka@dzienniklodzki.pl. Każda kandydatura musi zawierać niezbędne dane: imię i nazwisko, jednostkę w której pracuje dzielnicowy oraz jego zdjęcie. Każdą z kandydatur oczywiście zweryfikujemy, gdyż chcemy by w plebiscycie wybierany był najlepszy z najlepszych. Na Wasze zgłoszenia czekamy jeszcze do 23 czerwca. Im szybciej kandydat trafi do naszego systemu głosowania, tym ma większe szanse w walce o tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego województwa Łódzkiego 2017”. Głosowanie zakończymy wieczorem 30 czerwca (punktualnie o godz. 21.59.59). Kandydaci, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca w plebiscycie, oprócz tytułów „najpopularniejszych dzielnicowych” otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wśród nich są między innymi weekendowe pobyty wypoczynkowe dla nich i osób towarzyszących. Natomiast pierwsza dziesiątka zostanie uhonorowana też pamiątkowymi dyplomami, które policjanci odbiorą uroczyście na wojewódzkich obchodach Święta Policji, które w tym roku odbędą się 14 lipca w Tomaszowie Mazowieckim.

Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/akcje/dzielnicowy-roku-2017/a/plebiscyt-dzielnicowy-roku-2017-wybieramy-dzielnicowego-plebiscyt,12163202/ http://www.dzienniklodzki.pl/akcje/dzielnicowy-roku-2017/

POLECAMY !

http://lodzka.policja.gov.pl/ld/wolnytekst/10166,Dzielnicowy-blizej-nas.html