Wigilia w Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie

dsc02217_4

W dniu 24 grudnia 2017 w Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie odbyła się uroczysta Wigilia Bożonarodzeniowa . Poprzedziła ją Msza Św. którą odprawił ks. kan. Andrzej Chmielecki Proboszcz Parafii p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Jeżowie. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili Edmund Kotecki- Starosta Brzeziński, Roman Sasin – Wicestarosta, Magdalena Adamska – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Wikariusz Parafii p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Jeżowie ksiądz Jakub Róg. Zaproszeni goście wspólnie z mieszkankami i ich rodzinami oraz pracownikami Domu Pomocy Społecznej zasiedli do wigilijnej wieczerzy .Wspólne śpiewanie kolęd stało się już tradycją tej uroczystości. Finałem wspólnej wieczerzy były odwiedziny Sw. Mikołaja , który obdarował wszystkich obecnych prezentami.

Tekst i zdjęcia: DPS w Dąbrowie