V Maraton Rowerowy przez Ziemię Brzezińską na Syberię

img_2672

21 czerwca 2015 r. w Rogowie odbył się V Maraton Rowerowy przez Ziemię Brzezińską na Syberię.

• W ZAWODACH UDZIAŁ WZIĘŁO PONAD 700 ZAWODNIKÓW! (wyniki dostępne pod adresem www.mazoviamtb.pl)

Bardzo dziękuję Panu Cezaremu Zamanie oraz Wójtowi Gminy Rogów – Danielowi Koładzie za współorganizację Maratonu.

Szczególne podziękowania dla Dyrektora Leśnego Zakładu Doświadczalnego w Rogowie – Pana Janusza Falkowskiego za udostępnienie terenu LZD w Rogowie, gdzie odbyło się przedsięwzięcie.
Dziękuję strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogowie,  strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołacinie, strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Kotulinie, strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Przyłęku Dużym, strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Syberii, strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Przecławiu, strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Poliku oraz funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach za zapewnienie bezpieczeństwa w czasie trwania Maratonu Rowerowego.

Dziękuję pracownikom Starostwa Powiatowego w Brzezinach za przygotowanie stoiska ekologicznego, przy którym udzielali informacji dotyczących ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także przeprowadzali liczne konkursy w tej dziedzinie.

Gratuluję Mieszkańcom Ziemi Brzezińskiej, którzy zechcieli wziąć udział w Maratonie i wspaniale się zaprezentowali, a także licznie zgromadzonym kibicom za aktywny doping uczestników.

Starosta Brzeziński
Edmund Kotecki