UWAGA – ważna informacja na temat zmiany funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Brzezinach!!!

pexels-cottonbro-3952234

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Brzezińskiego!

W związku z  utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań, spowodowanych pandemią COVID–19 oraz sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju, zachęcamy mieszkańców powiatu i interesantów do załatwiania spraw w Starostwie Powiatowym w Brzezinach oraz jego jednostkach organizacyjnych za pośrednictwem usług internetowych, korespondencyjnie lub telefonicznie.

Z naszym urzędem można się kontaktować poprzez:

– skrzynkę e-mail: starostwo@powiat-brzeziny.pl,
– za pośrednictwem platformy usług elektronicznych e-PUAP (/17c0pa6dnz/SkrytkaESP),
– korespondencyjnie na adres: Starostwo Powiatowe w Brzezinach, ul. Sienkiewicza 16, 95-060 Brzeziny,
– telefonicznie pod numerem sekretariat 46 874 11 11 lub nr telefonów poszczególnych wydziałów.

W przypadku konieczności przybycia osobistego do urzędu, należy wcześniej termin wizyty uzgodnić z pracownikiem telefonicznie.

Ponadto od dnia 24 stycznia 2022 r. dokumenty i wnioski do Starostwa Powiatowego w Brzezinach można składać poprzez umieszczenie w pojemniku ustawionym w korytarzu Wydziału Organizacji i Kadr Starostwa Powiatowego w Brzezinach (parter) budynku biurowego w Brzezinach przy ul. Sienkiewicza 16.

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Brzezinach  w sprawach związanych z rejestracją pojazdów nadal pracuje w systemie indywidualnej obsługi klienta wg zapisów telefonicznych prowadzonych w godz.  8.00- 9.00 ( TEL: 509 658 188 ) na konkretną godzinę następnego dnia.

Jednorazowo w strefie obsługi klienta może przebywać max. 3 osoby.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:

Tel. 46 874-2091 sprawy związane z rejestracją lub wyrejestrowaniem pojazdów, wymianą lub odbiorem dowodu rejestracyjnego, zgłoszeniem nabycia lub zbycia pojazdów.

Tel. 46 874-20-91  sprawy związane z uprawnieniami do kierowania pojazdami

Tel. 46 874-3164 sprawy związane z transportem drogowym,  OSK, SKP.

Ponadto informujemy, że zgłoszenia nabycia i zbycia pojazdów można przesyłać drogą pocztową lub  za pomocą platformy e-PUAP .

Ze względów bezpieczeństwa Państwa oraz pracowników starostwa podczas wizyt w urzędzie, prosimy o stosowanie osobistych środków zabezpieczających, zachowania odpowiedniego dystansu, używania własnego długopisu.

W załączeniu wykaz telefonów kontaktowych.

Za zrozumienie dziękujemy.

Załączniki: