Starostwo Powiatowe
w Brzezinach

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Światowy Dzień Konsumenta

pexels-rodnae-productions-7841833

Szanowni Konsumenci,

Światowy Dzień Konsumenta – to międzynarodowe święto obchodzone corocznie 15 marca. Jest to święto każdego z nas ponieważ wszyscy jesteśmy konsumentami i codzienniezawieramy różnego rodzaju transakcje.

Z okazji Światowego Dnia Konsumenta życzę wszystkim Konsumentom udanych zakupów, prawidłowo realizowanych umów konsumenckich, towarów wyłącznie dobrej jakości i jak najmniej reklamacji.

Życzę, aby swoje decyzje zakupowe podejmowali Państwo z rozwagą, zwłaszcza te proponowane w ramach promocji, przecen, obniżek cen, a w kontaktach handlowych spotykali wyłącznie rzetelnych przedsiębiorców.

Postęp cywilizacyjny, szybkie tempo życia, brak czasu, a w ostatnich latach także epidemia COVID-19 spowodowały zmianę naszych zachowań, mianowicie coraz więcej transakcji zawieramy internetowo. Zanim dokonają Państwo zakupu proszę dokładnie zapoznać się z ofertą, z opiniami o produkcie, z informacją o sprzedawcy, o sposobie kontaktu oraz o zasadach reklamacji i zwrotów.

Konsumenci, którzy potrzebują porady lub pomocy Powiatowego Rzecznika Konsumentów, mogą ją uzyskać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Brzezinach , pok. nr 9 lub pod numerem telefonu 46/874 11 11 wewn. 14 w środy od 12.00 -15.00 i piątki od 8.00 – 13.00.

Jolanta Wojciechowska

Powiatowy Rzecznik Konsumentów