Starostwo Powiatowe
w Brzezinach

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne nt. tegorocznej odsłony budżetu obywatelskiego

spotkanie_brzeziny

W związku ze zbliżającą się III edycją Budżetu Obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS”, Kancelaria Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego organizuje spotkanie informacyjno-konsultacyjne dla wszystkich mieszkańców naszego regionu. Na niniejszym spotkaniu będzie możliwość uzyskania informacji nt. tegorocznej odsłony budżetu obywatelskiego – procesu zgłaszania zadań, głosowania nad nimi i ich późniejszej realizacji w roku 2020. Nie zabraknie również przypomnienia zwycięskich zadań z poprzednich dwóch edycji, co stanowi doskonały przykład zaangażowania mieszkańców w rozwój całego województwa. Pragniemy dotrzeć z ideą budżetu obywatelskiego do jak najszerszej grupy osób.

 Spotkanie rozpocznie się w czwartek 4 kwietnia br. o godzinie 16:00 w Filii w Brzezinach Biblioteki Pedagogicznej w Skierniewicach przy ul. Konstytucji 3 maja 5, 95-060 Brzeziny.  

Mamy nadzieję, że powyższa inicjatywa zachęci  regionalną społeczność do jeszcze większej aktywności na rzecz wspólnego dobra, okaże się pomocna przy zgłaszaniu zadań i rozpopularyzuje projekt Budżetu Obywatelskiego.