Starostwo Powiatowe
w Brzezinach

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Samorządowiec Roku Województwa Łódzkiego

2017_04_samorzadowiec_roki

Dziennik Łódzki” już po raz dziewiąty w przededniu święta samorządu terytorialnego organizuje plebiscyt Samorządowiec Roku Województwa Łódzkiego. Jak co roku weryfikacji poddaje wszystkich samorządowców z regionu. Ich nazwiska w swoich tygodnikach lokalnych oraz na stronie internetowej www.dzienniklodzki.pl.

ZASADY PLEBISCYTU SAMORZĄDOWIEC ROKU 2016

Na kogo głosujemy?
Na liście kandydatów do plebiscytowych tytułów są radni wszystkich szczebli samorządu terytorialnego oraz wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast. Jak głosować? Na listach wydrukowanych w Dzienniku Łódzkim 15 kwietnia lub na www.dzienniklodzki.pl wystarczy odnaleźć interesujący nas powiat, gminę i samorządowca, na którego chcemy oddać głos, a następnie wysłać SMS o podanej pod nazwiskiem kandydata treści (koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT). Jeden SMS to jeden głos oddany na kandydata. Głosować można do północy 17 maja.

Kogo nagrodzimy?
Samorządowców wyróżnimy na szczeblu powiatowym i wojewódzkim. W każdym powiecie wygra samorządowiec z tego powiatu, na którego oddana zostanie największa liczba głosów. Osoba taka otrzyma tytuł Samorządowiec Roku 2016 Powiatu.
Samorządowiec z największą liczbą głosów w skali całego województwa otrzyma tytuł Samorządowiec Roku Województwa Łódzkiego 2016. Wyniki i gala.
Wyniki w internecie będą znane tuż po zakończeniu głosowania. W tygodnikach podamy je 20 maja. Wydamy też okolicznościowy „Dziennik Samorządowy”. Uroczystym zwieńczeniem plebiscytu będzie samorządowa gala.

Oddaj głosy na samorządowców Powiatu Brzezińskiego, radnego, starostę, burmistrza. Wszystkie nazwiska i przypisane do nich numery na stronie