Rozstrzygnięcie konkursu na drobny wyrób cukierniczy o nazwie „Kasztelanki Brzezińskie”

1

Z okazji 685-lecia Kasztelanii Brzezińskiej 27 maja 2017 r. w Kołacinku rozstrzygnięto konkurs na drobny wyrób cukierniczy o nazwie „Kasztelanki Brzezińskie”.

Do konkursu zgłoszono 5 wyrobów. III miejsce zajęło KGW w Kołacinie, II miejsce – KGW w Przyłęku Dużym, a I miejsce pani Małgorzata Wieczorek. Wyróżnienia trafiły do KGW w Woli Cyrusowej Kolonia i Zakładu Cukierniczego „Pastusiak” w Brzezinach.

Zwycięskie Kasztelanki mają postać babeczek w kształcie brzozowych konarów, udekorowanych mchem i orzechami. Otrzymają Certyfikat oryginalności i w niepowtarzalny sposób będą promowały Ziemię Brzezińską.

Nagrody dla wszystkich uczestników ufundował pan Wojciech Węgrzynowski – właściciel Parku Rozrywki Kołacinek i producent oryginalnych koszyków wyplatanych z kolorowej blachy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywności i dziękujemy za udział w zabawie.

A Ci, którzy nie przyjęli zaproszenia na tegoroczne Biesiadę, niech żałują, bo konkursowicze dla wszystkich uczestników zabawy przygotowali wypieków masę!

Zdjęcia wszystkich wypieków i zwyciężczyni w GALERII. Opisy na Facebook 🙂