Starostwo Powiatowe
w Brzezinach

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Konkurs „Schudnij na wiosnę”

schudnij_na_wiosn_poprawiony

Schudnij na wiosnę i wygraj rower miejski!

Konkurs „Schudnij na wiosnę”, poprzedzający obchody 130-lecia powstania Szpitala Powiatowego w Brzezinach, adresowany jest do osób pełnoletnich, które polubią wydarzenie na profilu Facebook Powiatu Brzezińskiego i które rzeczywiście zamierzają pozbyć się nadwagi lub otyłości.
Warunkiem zgłoszenia do konkursu jest nadesłanie do 28.02.2017 (włącznie) pod adres: k.kowalska@szpital-brzeziny.pl maila z odpowiedzią na pytanie konkursowe „Dlaczego chcesz zgubić zbędne kilogramy?”.

Każdy, kto nadeśle informacje na ten temat, zostanie w czasie trwania konkursu – w terminie od 01.03.2017 do 20.05.2017 – zaproszony min. dwa razy do szpitala na konsultacje z dietetykiem. Podczas pierwszego spotkania dietetyk przekaże między innymi wskazówki dotyczące zmiany stylu życia i nawyków żywieniowych oraz potwierdzi, czy osoba, która zgłosiła się do konkursu może w nim bezpiecznie uczestniczyć.
Również dietetyk wyłoni laureatów konkursu, oceniając przesłaną odpowiedź na pytanie konkursowe oraz współpracę z każdym z uczestników konkursu w trakcie jego trwania.
Regulamin konkursu jest do wglądu w siedzibach organizatorów oraz na ich stronach internetowych: www.szpital-brzeziny.pl; www.powiat-brzeziny.pl.
Zwycięzca otrzyma rower miejski, ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Brzezinach. Zostaną przyznane także nagrody dla miejsca 2. i 3. – będą to rodzinne karnety na zbiegi w Grocie Solnej, ufundowane przez dyrektora Centrum Kultury Fizycznej w Brzezinach.

Nagrody zostaną wręczone podczas jubileuszowego weekendu z okazji 130-lecia powstania Szpitala Specjalistycznego Brzeziny oraz 685-lecia Kasztelanii Brzezińskiej.
Zapraszamy do udziału w naszym konkursie:

ORGANIZATORZY
Powiatowe Centrum Zdrowia w Brzezinach sp. z o. o.
Powiat Brzeziński z siedziba w Brzezinach, ul. Sienkiewicza 16