Starostwo Powiatowe
w Brzezinach

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kolejny sukces powiatowej policji.

dsc04080

21 października 2016 r. po raz kolejny w Powiecie Brzezińskim podjęto działania na rzecz bezpieczeństwa. Tym razem Komenda Powiatowa Policji w Brzezinach przy współudziale innych wyspecjalizowanych służb – Komendy Powiatowej PSP w Brzezinach i Zespołu Medycznego Oddziału Prewencji Policji w Łodzi oraz antyterroryści z wyspecjalizowanym pirotechnikiem na czele – przeprowadziła profesjonalny pokaz postępowania w przypadku ataku terrorystycznego.
W szkoleniu i pokazie w ramach akcji KRYZYS 2016 na terenie Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Iwaszkiewicza w Brzezinach, które świętuje w tym roku 100. rocznicę istnienia, wzięła udział grupa blisko 150 osób, w śród których większość stanowili kierownicy instytucji publicznych.
Cieszę się niezmiernie, że służby wszystkich powiatów woj. łódzkiego będą mogły czerpać z posiadanych umiejętności i wiedzy brzezińskich policjantów, a pomysłodawcom gratuluję profesjonalizmu w tym innowacyjnym przedsięwzięciu.

Starosta Brzeziński Edmund Kotecki

Pełny opis przeprowadzonej akcji oraz zdjęcia na stronie http://www.brzeziny.policja.gov.pl/… (FOT. KP Policji w Brzezinach)