Starostwo Powiatowe
w Brzezinach

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kampania informacyjno-promocyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

mci

21 i 22 września w Brzezinach gościć będzie kampania informacyjno-promocyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego na temat możliwości skorzystania z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Akcja toczy się pod hasłem Zmieniamy Łódzkie Dla Ciebie. Kampania ma charakter mobilny, jej celem jest bezpośrednie dotarcie do potencjalnych zainteresowanych w miejscu ich zamieszkania i pracy. Zapraszamy przedsiębiorców, stowarzyszenia i osoby planujące założenie własnej działalności gospodarczej do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z ekspertami ds. Funduszy Europejskich. Zapraszamy także tych, którzy chcą po prostu dowiedzieć się o dotychczas zrealizowanych projektach w województwie łódzkim, które otrzymały wsparcie unijne. Informacji udzielają eksperci doświadczeni w temacie pisania wniosków unijnych, mają więc rozległą wiedzę praktyczną.

Mobilne Centrum Informacji (MCI) mieści się w specjalnie przystosowanym pojeździe, który na miejscu stacjonowania w przekształca się w komfortową i przestronną salę konferencyjną. Tu prowadzone są przez specjalistów od funduszy unijnych bezpłatne konsultacje i warsztaty. Codziennie w MCI zainteresowani mogą poznać przykłady zrealizowanych projektów na terenie województwa łódzkiego, a eksperci przybliżają możliwości starania się o unijne wsparcie z aktualnych programów finansowych. Warsztaty z zakresu RPO WŁ, które odbywają się każdego dnia dwukrotnie, są dostosowane do specyfiki miejsca i grupy odbiorców. MCI jest wyposażone w urządzenia multimedialne, internet i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo oraz niesłyszących i niewidomych, a także gry i atrakcje dla dzieci.

Czekamy od 10 do 17 przy ulicy Sienkiewicza 16 przy Urzędzie Miasta. O 10.30 i 15.30 każdego dnia można skorzystać z warsztatów tematycznych z zakresu Regionalnego Programu Operacyjnego.

Kampania jest widoczna w sieci pod adresem www.zmieniamylodzkiedlaciebie.pl, można też śledzić bieżące wydarzenia na facebooku.