Starostwo Powiatowe
w Brzezinach

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Informacja dotycząca wznowienia pracy diagnostycznej w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Brzezinach

logo_powiatu

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 29 kwietnia 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, wznawiamy działalność diagnostyczną w formie bezpośredniej pracy w zakresie koniecznym do wydania dokumentów niezbędnych do organizacji kształcenia dzieci i młodzieży odpowiedniego do ich potrzeb (orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, nauczania indywidualnego, opinii o odroczeniu obowiązku szkolnego, opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju, gotowości szkolnej i w sprawach pilnych.

Klientom, których wizyty zostały odwołane z powodu ograniczenia działalności poradni  zaproponujemy badania diagnostyczne w pierwszej kolejności. Prosimy o oczekiwanie na kontakt z naszej strony. Od 11.05.2020 r. wznawiamy rejestrację telefoniczną.

Pracownicy PPP będą nadal udzielać Państwu wsparcia i pomocy niezbędnej w tym trudnym czasie w sposób zdalny. Aktualne są wszystkie kontakty do specjalistów podane w zakładce kontakty do specjalistów.

O wszelkich zmianach dotyczących działania Poradni będziemy  na bieżąco informować, prosimy śledzić dalsze komunikaty na naszej stronie internetowej.