III Powiatowe Obchody Dnia Wolontariusza

img20191213105820

13 grudnia 2019 obchodziliśmy III Powiatowe Obchody Dnia Wolontariusza podczas którego, Pani Renata Kobiera Starostwa Brzeziński wraz z Panem Ryszardem Śliwkiewiczym Wicestarostą wyróżnili wolontariuszy i opiekunów działających na terenie powiatu brzezińskiego. Doznań artystycznych dostarczyły nam: Pani Marlena Karwacka oraz Pani Karina Krawczyk. Uroczystość poprowadził Pan Witold Sikorski opiekun wolontariuszy z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Brzezinach. Sponsorami tegorocznej edycji byli: Kwadrat MB Sp.o.o z Brzezin, Pan Łukasz Derendarz Bud-Kompleks, Pan Grzegorz Wiśniewski – Wiśniewski Opony, Pan Sławomir Słaby PPHU SŁAMAR Piekarnia-Cukiernia S.M. Słaby, Firma PHU Lion Bogusława Lewandowska, Pan Rafał Gałązka. Catering przygotowały uczennice z klasy Gastronomicznej ZSP z Brzezin pod bacznym okiem Pani Iwony Dudka Zastępcy Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Brzezinach.

Zdjęcia dostępne TUTAJ