Starostwo Powiatowe
w Brzezinach

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Bezpłatne spotkanie online na temat cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych

information-g2c0fbd7b4_640
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z Komendą Główną Policji, w ramach projektów: Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku oraz Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa Rynku Finansowego organizuje w dniu 20 stycznie 2023 r. bezpłatne spotkanie online skierowane do seniorów pt. „Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych”.
 
 
Celem werbinarium jest zwiększenie świadomości seniorów w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, szczególnie ataków skierowanych do użytkowników urządzeń mobilnych. Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem www.knf.gov.pldziale „CEDUR”, potwierdzenie uczestnictwa zostanie przesłane najpóźniej do 19 stycznia 2023 r.
 
 
Logowanie uczestników na werbinarium rozpocznie się od godz. 16.45, rozpoczęcie werbinarium o godz. 17.00, a zakończy się o godz. 18.00. Udział w werbinarium jest bezpłatny.
Wszelkie pytania dotyczące organizacji werbinarium należy kierować na adres: cedur@knof.gov.pl w tytule wiadomości podając tytuł i datę wydarzenia.