UWAGA KIEROWCY!

1601-0-1-oryg

„Jak poinformował nas łódzki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad do 18 lutego br. w rejonie skrzyżowania ul. Sienkiewicza z ul. Przedwiośnie zostanie wprowadzona zmiana dotychczasowej organizacji ruchu drogowego.

• Zmiana polegać będzie na wprowadzeniu zakazu skrętu w lewo z ul. Sienkiewicza w ul. Przedwiośnie.
  • Wyjeżdżając z ulicy Przedwiośnie, nie będzie można także skręcać w lewo w kierunku Warszawy.

Zmianę w oznakowaniu wprowadzi zewnętrzna firma na zlecenie GDDKiA, dlatego kierowcy proszeni są o zwracanie uwagi na obowiązujące znaki drogowe i stosowanie się do nich. Informujemy jednocześnie, że nadal będzie można skręcać w prawo z ul. Sienkiewicza w ul. Przedwiośnie.”

źródło: facebook.com