Światowy Zjazd Absolwentów

70lat_1

W 2015 roku Uniwersytet Łódzki obchodzi jubileusz 70-lecia. Z tej okazji w maju odbędzie się Światowy Zjazd Absolwentów, w ramach którego na każdym wydziale zorganizowane zostaną spotkania absolwentów. Zjazd będzie doskonałą okazją nie tylko do spotkania po latach, ale także do refleksji nad historią naszego Wydziału i perspektywami jego rozwoju.
Z uwagi na szczególny charakter uroczystości staramy się dotrzeć do jak najszerszego kręgu naszych absolwentów. Dlatego też zwracam się z uprzejmą prośbą o przekazanie pracownikom Państwa instytucji informacji o Zjeździe oraz udostępnienie tych informacji za pośrednictwem używanych przez Państwa kanałów informacyjnych (takich jak np. strona internetowa, intranet, czy media społecznościowe) a także wywieszenie plakatu.

dr hab. Agnieszka Liszewska, prof nadzw. UŁ Dziekan WPiA UŁ

Spotkanie odbędzie się 23 maja 2015 roku (sobota). Szczegóły dotyczące programu obchodów dostępne są na stronie: www.wpia.uni.lodz.pl.