98 urodziny mieskzanki DPS Dąbrowa

W dniu 5 czerwca br., w Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie Wielkie Święto, Pani Halina – mieszkanka Domu obchodzi 98 urodziny. Z tej okazji Pan Ryszard Śliwkiewicz Wicestarosta w imieniu własnym jak i Pani Renaty Kobiera Starosty Brzezińskiego oraz Pana Krzysztofa Bogdańskiego, Przewodniczącego Rady Powiatu wręczając kwiaty złożył serdeczne życzenia długich lat życia przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najlepsze i najmilsze w życiu. Pani Aldona Świderek – Dyrektor DPS w Dąbrowie również złożyła życzenia i wręczyła kwiaty. Rada Mieszkanek podarowała kosz z 98 własnoręcznie wykonanymi kwiatami. Jubilatka poczęstowała wszystkich obecnych pysznym tortem. Skromna uroczystość odbyła się zgodnie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.