Zakończenie roku 2023/2024

Nagrodę Starosty otrzymali: Maria Mararuk – średnia 5,47 – Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza w Brzezinach, Wiktoria Chmurska kl. I Szkoła Branżowa I Stopnia z ZSP w Brzezinach – za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, Agata Banaszkiewicz kl. I Technikum Ekonomiczne z ZSP w Brzezinach – za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, Wiktoria Żaba kl. 3 Liceum Ogólnokształcące z ZSP w Brzezinach – za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz Małgorzata Pawliczak kl.2 Technikum Reklamy za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Natomiast z Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Brzezinach dyplomy otrzymali:Paulina Chybner, Patryk Manista oraz Karol Gruchała.

Wszystkim serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.