Projekty dofinansowane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Nowa Ekopracownia w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Brzezinach

logo WFOŚiGW

W 2023 r. Powiat Brzeziński otrzymał z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi  dofinansowanie w wysokości 55 819,00 zł  na realizację zadania: „Utworzenie ekopracowni w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Brzezinach.”  w ramach konkursu: „Nasze ekologiczne pracownie.”  Zadanie było realizowane W  okresie od 1 września 2023 r. do 28 czerwca 2024 r.  W tym czasie klasa zaadoptowana pod pracownię przyrodniczo-ekologiczną została odnowiona dzięki wspólnej pracy rodziców uczniów i nauczycieli szkoły. Zakupiono niezbędny sprzęt i wyposażenie klasy oraz pomoce dydaktyczne, dzięki, którym lekcje przyrodnicze będą znacznie ciekawsze. Całkowita wartość zadania to 59 819,00 zł.