25 sierpnia – Dzień Producentów Żywności

dscf0510

Dnia 25 sierpnia 2017 r. po raz 5. w Polsce obchodzimy Dzień Polskiej Żywności, którego pomysłodawcami są twórcy programu promocyjnego „Doceń polskie”. O walorach rodzimej żywności powinniśmy pamiętać każdego dnia, ale ta okazja jest szczególnym pretekstem do rozsmakowania się w lokalnych produktach.

Z okazji zbliżającego się Święta dziękuję za starania lokalnych producentów żywności o jak najwyższą jakość produktów oraz za promocję lokalnej marki, która jest także marką Ziemi Brzezińskiej.

Życząc Państwu powodzenia w dalszym rozwijaniu działalności, nowych perspektywi satysfakcji z podejmowanych inicjatyw na rynku producentów żywności, pragnę zainteresować Państwa działalnością Stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Brzezińska”,które z inicjatywy Powiatu Brzezińskiego we współpracy z samorządami gminnymi i miastem Brzeziny, wkrótce zostanie utworzone. Do zadań Stowarzyszenia należeć będzie m.in. promowanie produktów regionalnych i działania na rzecz promocji turystyki kulinarnej, sportowej i prozdrowotnej.

W przypadku zainteresowania współpracą z nami w powyższym zakresie proszę o kontakt tel. 46 874 11 11 wew. 41.

Starosta Brzeziński Edmund Kotecki