Międzynarodowe Targi Turystyczne 2017

targi_2017

Po raz drugi Powiat Brzeziński występował na międzynarodowych targach turystycznych ze wspólną ofertą „Ziemia Brzezińska pełna niespodzianek”. Wraz z partnerami, z którymi opracowaliśmy wspólny folder pod w/w tytułem, promowaliśmy w dniach 17-19 marca 2017 r. gospodarstwa agroturystyczne, zabytkowe obiekty, muzea i szereg atrakcji, z których odwiedzający Ziemię Brzezińską mogą korzystać.

Dzięki współpracy Hotelu nad Mrogą, Park Rozrywki Kołacinek, Gospodarstwa Agroturystycznego Zalew Batorówka, Muzeum Regionalnego w Brzezinach, Muzeum Lasu i Drewna w Rogowie, Arboretum w Rogowie, Strefy Rowerowej Brzeziny, Żywego Skansenu w Nagawkach i Kolei Wąskotorowej Rogów – Rawa – Biała udało się przygotować małe, ale pełne atrakcji i cennych informacji stoisko. Dobrze bawili się z nami zarówno mali jak i duzi.
Tysiące materiałów drukowanych rozeszły się co do sztuki przez 3 dni trwania targów, a my już mamy plany na przyszłoroczną edycję wydarzenia.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Zdjęcia w GALERII