Dzień Kobiet na UTW

dscn5969

Słuchaczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku Powiatu Brzezińskiego 14 marca 2017 z okazji Dnia Kobiet spotkały się w świetlicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach. Do wspólnego świętowania zaprosiły Zespół Wokalny „Brzezinianki”, który swoim występem nadał temu spotkaniu uroczystego charakteru. Piosenki przeplatane były napisanymi osobiście wierszami, które recytowały panie Czesława Dziedzic i Marianna Krawczyk. Cieszymy się, że ponad 70 kobiet znalazło czas, aby spędzić z nami popołudnie w miłej i wesołej atmosferze. Kobiety po raz kolejny panie udowodniły, że”mają w sobie siłę” i potrafią świetnie się bawić. Przy kawie i ciasteczku czas płynął szybko. Taka forma spotkań spodobała się słuchaczkom, dlatego zarząd postara się, aby weszły na stałe do kalendarza imprez UTW.

Zdjęcia w GALERII