poniedziałek, 06 maja 2024
Imieniny: Jana, Filipa i Judyty

Zapraszamy do udziału w „Konkursie na drobny wyrób cukierniczy o nazwie Kasztelanka Brzezińska”

10-05-2017

Serdecznie zapraszam do udziału w „Konkursie na drobny wyrób cukierniczy o nazwie Kasztelanka Brzezińska”, który Powiat Brzeziński organizuje z okazji 685- lecia Kasztelanii Brzezińskiej.

Do konkursu można zgłaszać drobne wyroby cukiernicze, np. ciastka, czekoladki, babeczki, które oceniane będą przez profesjonalne jury. Cechy wyrobu podlegające ocenie:
- walory smakowe,
- walory wizualne,
- wartości promocyjne Powiatu Brzezińskiego.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach:
- amatorzy (Koła Gospodyń i amatorzy niezrzeszeni),
- profesjonaliści (zakłady cukiernicze).

Organizator konkursu przyzna po 3 miejsca w w/w kategoriach. Zwycięski wyrób cukierniczy, który uzyska najwięcej punktów od jurorów, otrzyma certyfikat Starosty Brzezińskiego na produkcję Kasztelanek Brzezińskich i promocję Powiatu Brzezińskiego poprzez dystrybucję zwycięskiego wyrobu.

Ocena konkursowych wyrobów będzie miała miejsce 27 maja 2017 r. (sobota) od godz. 15:00 na terenie Dinoparku w Kołacinku podczas Święta Powiatu Brzezińskiego. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród ok. godz. 16:00 na scenie.

Zapisy do udziału w konkursie do 23 maja 2017 r.przyjmuje Katarzyna Spychalska tel. 46 874 11 11 wew. 41 (e-mail: k.spychalska@powiat-brzeziny.pl).

Zachęcam do udziału w konkursie i do wspólnej zabawy.
Starosta Brzeziński Edmund Kotecki