piątek, 19 kwietnia 2024
Imieniny: Jerzego, Tymona i Konrada

XIII Memoriał im. Stanisława Dorynia pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Brzezińskiego

08-12-2021

XIII Turniej tenisa stołowego poświęcony pamięci trenera i działacza sportowego Stanisława Dorynia mający na celu uczczenie pamięci oraz popularyzację tenisa stołowego wśród mieszkańców Powiatu Brzezińskiego.

Turniej rozegrany zostanie na 6 stołach. Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatni, która służy jedynie jako przebieralnia. Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i złożenia kwestionariusza sanitarnego. Niezłożenie kwestionariusza skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach. Obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek (oprócz zawodników grających i sędziów stolikowych). Przy wejściu na salę rozgrywek obowiązkowa dezynfekcja rąk.

W załączeniu pełna treść komunikatu wraz z terminarzem.

Załączniki: