niedziela, 19 maja 2024
Imieniny: Iwony, Piotra i Mikołaja

Wydział Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Brzezinach przyjazny dla petenta

03-07-2017

W Starostwie Powiatowym w Brzezinach dla usprawnienia obsługi petentów w zawsze obleganym Wydziale Komunikacji i Transportu  uruchomiono płatności bezgotówkowe.  Za wszystkie czynności związane z rejestracją pojazdu jak również wydawaniem dokumentu prawa jazdy można od niedawna uiścić opłatę przy użyciu karty płatniczej. Bezpieczeństwo tej usługi gwarantuje Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych, jednak jest ona obciążona opłatą manipulacyjną w wysokości 2,00 zł.

Można też dokonać wpłąt bez dodatkowych opłat za pośrednictwem platformy internetowej info-car.pl. Platforma ta pozwala na wygenerowanie kodu QR, który wystarczy okazać przy wizycie w Wydziale Komunikacji i Transportu dla potwierdzenia dokonania opłaty.

Odwiedzając stronę www.info-car.pl, można także sprawdzić, czy dowód rejestracyjny lub dokument prawa jazdy jest już gotowy do odbioru. Wszystko po to, aby do minimum skrócić czas oczekiwania na załatwienie sprawy i usprawnić obsługę interesantów.

Starosta Brzeziński Edmund Kotecki