niedziela, 19 maja 2024
Imieniny: Iwony, Piotra i Mikołaja

VII Międzyszkolny Turniej Integracyjny Piki Siatkowej o Puchar Starosty Brzezińskiego - Zakończony!

02-04-2015

W dniach 30 i 31 marca 2015 roku odbyła się siódma już edycja turnieju piłki siatkowej o Puchar Starosty Brzezińskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych z terenu powiatu brzezińskiego oraz klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych. Turniej odbył się w dwóch kategoriach: dziewczęta i chłopcy. W szranki stanęło łącznie 13 drużyn.

W kategorii dziewcząt po niezwykle wyrównanym finale Gimnazjalistki z Rogowa pokonały gospodarzy zawodów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach. W finale chłopców wyższość ZSP w Brzezinach musiało uznać Gimnazjum z Brzezin. Liceum Ogólnokształcące w Brzezinach zajęło w obu kategoriach trzecie miejsce.

ZWYCIĘSKIE SKŁADY

Gimnazjum z Rogowa:

1. Kijo Klaudia Małgorzata
  2. Adamarczuk Jagoda
  3. Nawrocka Klaudia
  4. Klusek Wiktoria
  5. Winciorek Karolina
  6. Barańczyk Katarzyna
  7. Koziarska Weronika
  8. Mozga Natalia
  9. Fronc Marta
  10. Chmielewska Paulina