wtorek, 16 kwietnia 2024
Imieniny: Julii, Benedykta i Bernadety

VII edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

28-04-2022
Przedstawiamy fotorelację z VII edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym pod patronatem Starostwa Powiatowego, który odbył się w dniu 21 kwietnia 2022 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Iwaszkiewicza w Brzezinach. Konkurs został przygotowany przez p. Elżbietę Borowską i p. Iwonę Świniarską. Wyniki Konkursu ogłosiła Pani Dyrektor LO Maria Pisarska, nagrody wręczyła Pani Starosta Renata Kobiera.  W kategorii szkół podstawowych: I miejsce zajął Kornel Stasio (SP w Gałkówku Kolonii); II miejsce Michał Lolo (SP w Jeżowie); III miejsce Julian Borecki (SP nr 2 w Brzezinach). W kategorii licealistów: I miejsce zajęła Aleksandra Loba (klasa IIIAB), II miejsce Martyna Pawłowicz (klasa III AB); III miejsce Sandra Kuleta (klasa III C).
Gratulujemy!