czwartek, 25 kwietnia 2024
Imieniny: Jarosława i Marka

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brzezinach

25-05-2019

W dniu 19 maja 2019r. w Szkole Podstawowej w Dąbrówce Dużej odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brzezinach pn. „ Siatkarze – Podopiecznym Świetlicy Środowiskowo – Terapeutycznej w Brzezinach”.  W Turnieju zaprezentowały się drużyny z: Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzezinach, Urzędu Skarbowego w Brzezinach oraz wspólna drużyna z Powiatu Brzezińskiego i Urzędu Miasta w Brzezinach w składzie: Jan Krakowiak, Krzysztof Kotynia, Witold Sikorski, Mariusz Sikorski, Daniel Nawrocki, Krzysztof Orłowski, Andrzej Kurczewski, Marcin Lewandowski, Przemysław Maślanko, Adam Koralewski. Insp. Marcin Grzelak Komendant Powiatowy Policji, Pani Renata Kobiera Starosta Brzeziński, st. bryg. Dariusz Guzek i Pani Wioleta Meszka Naczelnik Urzędu Skarbowego w Brzezinach po oficjalnym otwarciu Turnieju gorąco kibicowali wszystkim drużynom. Puchar Komendanta Powiatowego KPP w Brzezinach zdobyli brzezińscy policjanci.  Rozgrywki zostały przeprowadzone w przyjaznej atmosferze, przyświecał im szczytny cel: pomoc Podopiecznym Świetlicy Środowiskowo – Terapeutycznej w Brzezinach. Kibice nie zawiedli i do ostatniego seta zagrzewali zawodników do walki.

ZDJĘCIA DOSTĘPNE TUTAJ