wtorek, 07 maja 2024
Imieniny: Benedykta, Piotra i Róży

Sytuacja epidemiologiczna w DPSach na terenie Powiatu Brzezińskiego

06-11-2020

SZANOWNI MIESZKAŃCY POWIATU BRZEZIŃSKIEGO !

Informuję, że na dzień 06 listopada 2020r. w Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach wystąpiło osiem przypadków zarażenia koronawirusem wśród mieszkańców, którzy mieli niewielkie objawy. Mieszkańcy czują się dobrze. W chwili obecnej prowadzone są badania  personelu i pozostałych mieszkańców. W Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie 46 mieszkanek ma wynik pozytywny.  Większość Pań przechodzi chorobę bezobjawowo. Jedna z mieszkanek jest hospitalizowana.

Dziękuję dyrekcji oraz pracownikom obu Domów Pomocy Społecznej za opiekę i wielkie serce jakim obdarzają mieszkańców domów w tym trudnym czasie.

Apeluję do Mieszkańców Powiatu Brzezińskiego o zachowanie wszelkiej ostrożności, dbajmy o siebie nawzajem a w szczególności otoczmy opieką  osoby starsze.