niedziela, 05 maja 2024
Imieniny: Ireny, Ireneusza i Waldemara

Rajd do Arboretum w Rogowie - 17 maja 2015 r.

15-05-2015

Strefa Rowerowa Brzeziny zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Brzezińskiego, a także gości przyjezdnych z okolicznych powiatów do udziału w kolejnym rodzinnym rajdzie rowerowym, tym razem połączonym ze zwiedzaniem Arboretum w Rogowie z przewodnikiem. Rowery na czas zwiedzania zostaną zabezpieczone.

Miejsce zbiórki: Brzeziny, Plac Jana Pawła II godzina 10:00. Przewodnik po Arboretum jest umówiony na godzinę 12:00. Zwiedzanie zajmie około 1,5 godziny.

Informacja od organizatora:
Uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą posiłków, ponieważ dodatkową atrakcją będzie piknik przy miejmy nadzieje pięknej słonecznej pogodzie!
Koszty związane ze zwiedzaniem ponosi uczestnik (bilety: 9,5 zł - normalny, 8 zł - ulgowy), pełny cennik dostępny na stronie arboretum.

Trasa rajdu wynosi 40 km: www.endomondo.com/routes/503734551.

źródło: facebook.com/StrefaRowerowaBrzeziny