wtorek, 23 kwietnia 2024
Imieniny: Ilony, Jerzego i Wojciecha

Promesa na modernizację i doposażenie w sprzęt sportowy szkolnego placu zabaw "Radosna szkoła" przy Zespole Szkół Specjalnych w Brzezinach

23-08-2019

W dniu 23 sierpnia br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rogowie odbyło się uroczyste wręczenie promes i grantów. Z rąk Wicemarszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Wojciechowskiego Starosta Brzeziński Renata Kobiera wraz z Wicestarostą Ryszardem Śliwkiewiczem odebrali promesę na Modernizację i doposażenie w sprzęt sportowy szkolnego placu zabaw "Radosna szkoła" przy Zespole Szkół Specjalnych w Brzezinach. Dofinansowanie otrzymali także m.in. Gmina Rogów, sołectwa w gminach Brzeziny, Dmosin Jeżów,Rogów, jednostki OSP z terenu Powiatu Brzezińskiego. Na remont obiektów sakralnych promesę odebrał Proboszcz Mariusz Wojturski z Parafii pw. Podwyższenia Św. Krzyża wraz z Siostrą Przełożoną Klasztoru Sióstr Bernardynek w Brzezinach.

Więcej zdjęć dostępne na fb Powiatu Brzezińskiego pod adresem: