poniedziałek, 06 maja 2024

Prośba do mieszkańców Powiatu Brzezińskiego

22-02-2017

Szanowni Mieszkańcy,

Powiat Brzeziński jest partnerem w realizacji projektu międzynarodowego Stowarzyszenia „Partnerstwo Ziemi Brzezińskiej” pn. „Pamięć Europejska – emigracja, imigracja, integracja, wczoraj i dziś”, który obejmuje organizację 4 konferencji międzynarodowych.

Pierwsza z nich odbędzie się w Polsce w dniach 19 – 21 maja 2017 r. z udziałem 80 gości w czterech krajów europejskich: Francji, Włoch, Rumunii, Portugalii. Zwracamy się do Was z prośbą o przyjęcie gości z zagranicy w zależności od możliwości lokalowych (1-3 osoby). Znajomość języka obcego nie jest wymagana, bo dostępne powszechnie narzędzia, np. internetowy tłumacz czy aplikacje na telefony komórkowe ułatwiają skutecznie komunikację z cudzoziemcami (mamy takie doświadczenia z poprzednich konferencji).

Kolejne seminaria, w których wezmą udział Polacy odbędą się we Francji, Włoszech i Belgii, a osoby, które przyjmą gości podczas majowej wizyty, będą miały pierwszeństwo udziału w kolejnych wyjazdach.

Liczymy na Waszą otwartość i prosimy o kontakt w tej sprawie tel. 46 874 11 11 wew. 41 / e-mail: promocja@powiat-brzeziny.pl

W imieniu Organizatorów
Renata Nowak