czwartek, 02 maja 2024
Imieniny: Borysa, Anatola i Zygmunta

Powiatowe Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

12-12-2017

5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, Powiatowe Obchody tego wyjątkowego dnia obyły się 7 grudnia w Brzezinach z inicjatywy Opiekuna Szkolnego Koła Wolontariatu ZSP w Brzezinach Witolda Sikorskiego.

Ponad 80 wolontariuszy z terenu całego Powiatu Brzezińskiego wzięło udział w spotkaniu, podczas którego z rąk Starosty Brzezińskiego odebrało pisemne podziękowania za pracę społeczną.

Dla wszystkich obecnych wystąpili młodzi artyści: Duet Trio w składzie Artur Rojek , Mateusz Jacczyk, Marlena Karwacka i Zuzanna Lenkiewicz. Poczęstunek dla przybyłych gości przygotowali uczniowie i nauczyciele Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach.

Serdecznie dziękujemy za gotowość do poświęceń, zaangażowanie i charytatywną pracę na rzecz drugiego człowieka wszystkim wolontariuszom Ziemi Brzezińskiej.

Zdjęcia z wydarzenia w GALERII