niedziela, 19 maja 2024
Imieniny: Iwony, Piotra i Mikołaja

Powiatowe Obchody 75 Rocznicy Zbrodni Katyńskiej

15-04-2015

Składam serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w Powiatowe Obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

Dziękuję pocztom sztandarowym i Związkowi Strzeleckiemu „Strzelec”. Szczególne podziękowania dla placówek szkolnych za opiekę nad miejscami pamięci i uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzezinach im. Kazimierza Wielkiego za wspaniałą oprawę uroczystości.

Dziękuję księżom – ks. Dziekanowi Bogumiłowi Walczakowi, ks. Markowi Balcerakowi oraz ojcu Grzegorzowi Małek za koncelebrowanie Mszy Świętej.

Bardzo dziękuję Burmistrzowi, Wójtom, Radnym, kombatantom, nauczycielom i uczniom biorącym udział w przedsięwzięciu, policjantom i wszystkim obecnym za aktywne uczestnictwo w uroczystościach.

Dziękuję, że wspólnie zamanifestowaliśmy nasz patriotyzm i uczciliśmy pamięć poległych.

Starosta Brzeziński
  Edmund Kotecki