piątek, 03 maja 2024
Imieniny: Aleksandra, Marii i Antoniny

Powiat Brzeziński inwestuje w edukację!

22-02-2018

Po 18 miesiącach realizacji projektu "Akademia Mistrzów Zawodu - program wsparcia dla uczniów kształcących się w Powiecie Brzezińskim" w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych odbyło się spotkanie podsumowujące to edukacyjne przedsięwzięcie. 60 uczniów i 6 nauczycieli odebrało zaświadczenia potwierdzające ukończenie kursów doskonalących, a dla przybyłych gości przygotowano prezentację zakupionego w ramach projektu sprzętu i wyposażenia.

Na zaproszenie realizatora projektu odpowiedzieli dyrektorzy szkół podstawowych z terenu powiatu, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Łodzi oraz Uniwersytetu Łódzkiego, którzy byli obecni na spotkaniu. Specjalne podziękowania odebrali organizatorzy staży zawodowych, które zorganizowano dla beneficjentów Akademii: Izby Skarbowej w Łodzi (Urzędu Skarbowego w Brzezinach), Miasta Brzeziny, Hotelu nad Mrogą, Business Sapport Solition  w Łodzi, Spedimex w Strykowie oraz Inter Solar w Buczku.

Wszyscy przybyli mogli obejrzeć film promocyjny szkoły, prezentację, która przedstawiała projekt w liczbach oraz skosztować przystawek i deserów przygotowanych przez uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Brzezinach.

Spotkaniu przyglądali się reporterzy telewizji Toya, którzy opracowali materiał filmowy ze spotkania.

Zdjęcia ze spotkania w GALERII