poniedziałek, 06 maja 2024
Imieniny: Jana, Filipa i Judyty

Podziękowania dla osób zaangażowanych w działania ratownicze i pomoc osobom poszkodowanym w wypadku na autostradzie A2

11-05-2017

25 kwietnia 2017 r. na autostradzie A2 doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego ucierpieli obywatele Białorusi. W usuwaniu skutków wypadku uczestniczyli pracownicy Komendy Powiatowej Policji, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Starostwa Powiatowego w Brzezinach i zespoły ratownictwa medycznego. Poszkodowanymi w tym zdarzeniu profesjonalnie zajęli się strażacy ochotnicy oraz samorządowcy Gminy Dmosin. Za pomoc i życzliwość okazane podczas akcji ratowania życia i zdrowia pasażerów białoruskiego autokaru podziękowali uroczyście wszystkim zaangażowanym na Sesji Rady Powiatu w Brzezinach 9 maja 2017 r. Starosta Brzeziński Edmund Kotecki oraz Komendanci KP Policji i KP PSP w Brzezinach. Podczas sesji zostały także odczytane podziękowania przesłane przez Ambasadora Republiki Białorusi w RP.

Więcej zdjęć w galerii