sobota, 04 maja 2024
Imieniny: Floriana, Michała i Moniki

NAGRODA GOSPODARCZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO „Biznes na PLUS”

13-08-2020

ROZPOCZYNA SIĘ NABÓR DO KOLEJNEJ EDYCJI NAGRODY GOSPODARCZEJ

To szansa na zdobycie jednego z najbardziej prestiżowych wyróżnień dla łódzkich przedsiębiorstw.

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS” jest wydarzeniem cyklicznym o charakterze honorowym, ciesząca się wysokim prestiżem wśród przedsiębiorców.

To najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla firm z naszego regionu jest formą docenienia i podziękowania dla przedsiębiorców osiągających najlepsze efekty ekonomiczne. Główną ideą konkursu jest uhonorowanie firm konsekwentnie promujących pozytywny wizerunek łódzkiej przedsiębiorczości na arenie międzynarodowej, przyczyniających się do rozwoju gospodarczego regionu oraz stanowiących wzór funkcjonowania dla innych.

Tegoroczna Nagroda będzie przyznana w następujących kategoriach konkursowych:

1. Świadomi w biznesie – Nagroda Publiczności
2. Debiut Roku
3. Lider Innowacji
4. Edukacja dla Biznesu
5. Projekt przyszłości
6. Biznes na PLUS – Nagroda Zarządu Województwa Łódzkiego

Laureatów tej prestiżowej Nagrody poznamy 3 grudnia 2020 r podczas Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2020!

Aby dokonać zgłoszenia, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie https://biznesnaplus.lodzkie.pl

Zgłoszenia można przesyłać do 30 września 2020 roku.