niedziela, 19 maja 2024
Imieniny: Iwony, Piotra i Mikołaja

Minister Władysław Kosiniak – Kamysz na Ziemi Brzezińskiej

06-09-2017

25 sierpnia 2017 r. odbył się XXII Zlot Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Okręgu Łódzkiego,. Zlot odbył się na ogrodach firmy Inter Solar w Buczku (gmina Brzeziny). Gościem honorowym zlotu był prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego i poseł na Sejm VIII kadencji Władysław Kosiniak – Kamysz.  W imprezie organizowanej przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów udział wzięli także Dariusz Klimczak, wicemarszałek województwa łódzkiego oraz starosta brzeziński Edmund Kotecki.

Zlot otworzyła przewodnicząca Oddziału Okręgowego PZERiI w Łodzi – Helena Kwasiborska. Wszyscy uczestnicy odśpiewali łódzki hymn emerytów. Zlot uświetniły występy artystyczne grup „Młodzi Duchem” oraz „Wiączynianki”.