niedziela, 19 maja 2024

Konkurs "Wielkanoc lukrem malowana" - Zaproszenie dla Kół Gospodyń Wiejskich

06-03-2024

Konkurs "Wielkanoc lukrem malowana" - Zaproszenie dla Kół Gospodyń Wiejskich

Powiat Brzeziński szykuje się na świąteczne wydarzenie, które zapowiada się niezwykle smakowicie. Starosta Brzeziński, Renata Kobiera, serdecznie zaprasza wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu do udziału w konkursie na mazurka wielkanocnego.

Konkurs odbędzie się 23 marca 2024 roku w godzinach 9:30 – 13:00 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Brzezinach. Jest to doskonała okazja dla miłośniczek tradycyjnego wypieku, aby zaprezentować swoje umiejętności oraz podzielić się przepisami z innymi.

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się w sprawach organizacyjnych z Panią Bożeną Skoneczną pod numerem telefonu 513 196 934 lub z Panią Anną Gołaszewską pod numerem telefonu 783 936 826.

Niech konkurs na mazurka wielkanocnego stanie się okazją do spotkania się, dzielenia się wiedzą i tradycją, oraz niech przyniesie wiele radości zarówno uczestnikom, jak i wszystkim miłośnikom wielkanocnych smakołyków.