czwartek, 02 maja 2024
Imieniny: Borysa, Anatola i Zygmunta

Konkurs fotograficzny "Zielony powiat brzeziński"

11-08-2017

Z okazji Dnia Fotografii, który przypada 19 sierpnia, ogłaszamy Konkurs Fotograficzny pt. "Zielony powiat brzeziński".

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które do 19 sierpnia (sobota) do godz. 23:59 prześlą mailowo zdjęcie konkursowe w wersji elektronicznej, przedstawiające uroki przyrodniczo - krajoznawcze Ziemi Brzezińskiej.

1. Adres mailowy, na który należy przesyłać prace konkursowe: promocja@powiat-brzeziny.pl.
2. Tematyka prac: związana z tytułem konkursu.
3. W imieniu niepełnoletnich autorów prac zdjęcia przesyłają ich rodzice/opiekunowie.
4. Oprócz zdjęcia należy przesłać imię i nazwisko autora, imię i nazwisko opiekuna (jeśli dotyczy), informacje dot. miejsca zrobienia zdjęcia (wezmą udział w konkursie tylko zdjęcia zrobione w granicach powiatu brzezińskiego).
5. Na zdjęcia, które będą spełniały warunki konkursu, będą mogli głosować internauci na profilu Facebook Powiatu Brzezińskiego w dniach 21 - 25 sierpnia.
6. Autor zdjęcia, które do 25 sierpnia 2017 r. do godz. 15:00, uzyska najwięcej "lajków", otrzyma nagrodę główną w postaci pakietu gadżetów związanych z 685-leciem Kasztelanii Brzezińskiej.
7. Wszyscy autorzy prac, które wezmą udział w konkursowym głosowaniu facebookowym, otrzymają drobne upominki.
8. W konkursie nie biorą udziału pracownicy Starostwa Powiatowego w Brzezinach.

Życzymy udanych spacerów w poszukiwaniu pięknych krajobrazów, wyjątkowych drzew, urzekających roślin oraz niepowtarzalnych i klimatycznych miejsc na Ziemi Brzezińskiej.
Dobrej zabawy i powodzenia w konkursie!