piątek, 17 maja 2024
Imieniny: Weroniki, Sławomira i Wiktora

IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

19-04-2017

Konkurs, który odbył się po raz 4. z inicjatywy LO im. J. Iwaszkiewicza w Brzezinach, zorganizowano 4 kwietnia 2017 r. Adresowany był do młodzieży gimnazjalnej oraz ponadgimnazjalnej z powiatu brzezińskiego. Tematyka dotyczyła tradycyjnie samorządu terytorialnego ogólnie oraz JST na Ziemi Brzezińskiej. Zadania konkursowe miały charakter testowy, przeważały pytania otwarte. Dla każdego typu szkoły był przygotowany odrębny test. Zwycięzcy w kategorii gimnazjów: I miejsce Dawid Błaszczyk Gimnazjum w Przecławiu, II miejsce Edyta Klepaczko Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jeżowie, III miejsce Bartłomiej Łącki Gimnazjum im. W .S. Reymonta w Brzezinach. Zwycięzcy w kategorii szkół ponadgimnazjalnych: I miejsce Marcin Walczak LO im .J .Iwaszkiewicza, II miejsce Aleksandra Jatczak LO im. J. Iwaszkiewicza, III miejsce Przemysław Kapusta LO im. J. Iwaszkiewicza. Od pierwszej edycji konkurs wspierają Starostwo Powiatowe w Brzezinach oraz Rada Rodziców LO im. J . Iwaszkiewicza. Konkurs obywał się pod Patronatem Starosty Brzezińskiego Edmunda Koteckiego.

Zdjęcia w GALERII