środa, 24 kwietnia 2024
Imieniny: Grzegorza, Aleksandra i Jerzego

II Powiatowe Obchody Dnia Wolontariusza

17-12-2018

W dniu 12.12.2018r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Brzeziny odbyła się II Edycja  Powiatowego Dnia Wolontariusza w Brzezinach. Uroczystość ta wiąże się z obchodzonym corocznie 5 grudnia Międzynarodowym Dniem Wolontariusza. Podczas uroczystości wyróżnieni zostali uczniowie ze wszystkich szkół Powiatu Brzezińskiego. Łącznie wyróżnionych zostało 82 uczniów, którzy w swoich szkołach  najbardziej aktywnie uczestniczyli w szeroko pojętych działaniach wolontarystycznych.Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe statuetki oraz dyplomy, które wręczone zostały przez Władze Powiatu Brzezińskiego reprezentowane przez Starostę Powiatu Brzezińskiego Renatę Kobierę, oraz Wicestarostę Powiatu Brzezińskiego Ryszarda Śliwkiewicza. Przekazane zostały również podziękowania w formie dyplomów dla wszystkich opiekunów szkolnych kół wolontariatu oraz przybyłych dyrektorów szkół. Organizatorzy uroczystości składają serdeczne podziękowania podopiecznym Studia Wokalno- Instrumentalnego "TALENT" z Jeżowa oraz podopiecznym Centrum Inicjatyw Artystycznych "MUZYCZNY MOLL" z Koluszek, którzy swoimi występami uświetnili tegoroczną uroczystość. Podziękowanie kierujemy również do Dyrekcji oraz uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach za przygotowanie poczęstunku dla uczestników uroczystości. Organizatorzy w sposób szczególny dziękują Panu Marcinowi Kryczce i Panu Jarosławowi Dąbrowskiemu, właścicielom firmy KWADRAT MB Sp. z o.o. w Brzezinach, za ogromne wsparcie organizacji tegorocznej uroczystości.

ZDJĘCIA DOSTĘPNE TUTAJ