piątek, 26 kwietnia 2024

06-08-2021
Festiwal Kultury Regionalnej XX - lecie powstawnia Powiatu Brzezińskiego

Szanowni Mieszkańcy Powiatu!

Już za kilka tygodni spotkamy się po raz drugi na Festiwalu Kultury Regionalnej w ramach „Jarmarku Regionalnego 2021r.” Impreza odbywa się w ramach obchodów Święta Powiatu z okazji XX - lecia powstania Powiatu Brzezińskiego.

Będzie miło nam Was gościć 28 sierpnia 2021r. (sobota) w Amfiteatrze im. Jana Pawła II przy ul. Reformackiej 1 w Brzezinach od godziny 13:00.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa mieszkańców Powiatu Brzezińskiego, kapele, kabarety oraz zespoły ludowe, gawędziarzy, solistów i muzykantów. Prezentacja uczestników odbywać się będzie na stoiskach wystawienniczych, podczas występów na scenie grup artystycznych oraz w ramach działań towarzyszących.

Jak na każdym festiwalu nie może zabraknąć gwiazd – ubiegłorocznego zwycięzcy festiwalu „Zespołu Ludowego Ziemia Słupiecka”

W załączeniu do pobrania – Regulamin Festiwalu wraz z pozostałymi dokumentami

Zapraszają:

Starosta Brzeziński Pani Renata Kobiera, Wicestarosta Pan Ryszard Śliwkiewicz, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Krzysztof Bogdański, Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Powiatu Brzezińskiego „Nasz Powiat” Pan Jacek Szeligowski