niedziela, 19 maja 2024
Imieniny: Iwony, Piotra i Mikołaja

Edmund Kotecki - Przewodniczącym Podregionu Centralnego

04-02-2015

W dniu wczorajszym odbyło się zebranie Przedstawicieli Reprezentacji Podregionu Centralnego Województwa Łódzkiego. Wzięli w nim udział starostowie, burmistrzowie, wójtowie oraz pracownicy poszczególnych instytucji powiatów: brzezińskiego, pabianickiego, łódzkiego wschodniego oraz zgierskiego. Dokonano wyboru Przewodniczącego Podregionu Centralnego, którym kolejny raz został starosta brzeziński Edmund Kotecki. W skład podregionalnej grupy roboczej weszli również: burmistrz Koluszek Waldemar Chałat, starosta pabianicki Krzysztof Habura i starosta zgierski Bogdan Jarota. Ponadto, wybrano Członka Zarządu Powiatu Pabianickiego na przedstawiciela w Komitecie Monitorującym RPO Województwa Łódzkiego, a jego zastępcę- Wójta Gminy Brójce Radosława Agaciaka.